Články

1 2
01.01.2018

Salvitin - prevence chřipky a nachlazení

Zase je tu zima a spolu se sychravým počasím úměrně stoupá i počet nachlazení a chřipek. Kašle, rýmy, zvýšené teploty, bolesti hlavy a krku, svalová únava. Všichni víme, co je to za podivnou, zdánlivě banální, a přeci tak zrádnou a záludnou nemoc. Není snad člověka, který by nikdy neonemocněl „virózou", rýmou, nastuzením - prostě chřipkou.

Čtěte více

01.01.2018

Oralcin pro ústní hygienu

Prvním příznakem onemocnění dásní je krvácení při čistění zubů. Tomuto krvácení předchází zarudnutí, otékání, dásně jsou citlivější, cítíme zápach z úst. Další varovné signály jsou ty, že kousací plocha zubu není jemná, ale vyskytují se hrboly, brázdy, a tím se dásně stahují a odkrývají kořeny zubů.

Čtěte více

22.01.2015

Pycnogenol - bioflavonoidy pro vaše zdraví

Naděje pro boj z civilizačními chorobami nese jméno Pycnogenol. Za posledních 5 let bylo o tomto potravinovém doplňku, o unikátní směsi přírodních bioflavonoidů (látek rostlinného původu) publikována řada odborných prací, vesměs kladně hodnotících jeho biologické účinky na lidské zdraví.

Čtěte více

15.12.2014

L-Karnitin

L-karnitin je přirozená látka příbuzná vitaminům (vitamin BT), která se významně podílí na spalování tuků v buňce za vzniku energie, potřebné pro všechny důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce.

Čtěte více

08.12.2014

Pycnogenol

Pycnogenol je zázračný bioflavonoid - nejsilnější antioxidant pro zdraví a výkon. Poznejte pozitivní účinky této unikátní látky získané z borovice Pinus maritima.

Čtěte více

07.12.2014

Gastrolipid proti žaludečním potížím

Gastrolipid odstraní příčinu většiny žaludečních potíží (pálení žáhy, pocity tlaku a bolesti), které vznikají poškozením ochranné vrstvy žaludeční sliznice vnějšími vlivy a stresem.

Čtěte více

1 2

 

© SALVEA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Shop + CMS by
Gramonet
WebDesign by
Heaven Design