Gastrolipid proti žaludečním potížím

Fosfolipoproteinové antacidum pro odstranění dyspeptických potíží

Fosfolipoproteiny jsou komplex přírodních proteinů a fosfolipidů, které se rozptýlí v žaludku a obnoví poškozené oblasti v ochranné vrstvě žaludeční sliznice. Gastrolipid odstraní příčinu většiny žaludečních potíží (pálení žáhy, pocity tlaku a bolesti), které vznikají poškozením ochranné vrstvy žaludeční sliznice vnějšími vlivy a stresem.

Žaludeční sliznice je chráněna před účinky kyseliny chlorovodíkové a pepsinu souvislou vrstvou hlenu, v jehož povrchu jsou zakotveny molekuly fosfolipidů. Účinkem vnějších vlivů (např. nevhodné stravy, stresu aj.) se fosfolipidová část ochranné vrstvy poškodí a žaludeční kyselina pronikne až k buňkám žaludeční sliznice za vzniku typické bolesti. Po polknutí se účinné fosfolipidové složky Gastrolipidu rozptýlí v žaludku, regenerují poškozenou část ochranné vrstvy a odstraní tak vlastní příčinu bolesti.

Gastrolipid potlačuje pálení žáhy, odstraňuje tíživý tlak v žaludku po nevhodném jídle a pití, mírní bolesti žaludku, omezuje vliv stresu, preventivně zabraňuje bolestem žaludku při nadměrném pití kávy.

 

Hledejte Gastrolipid v našem e-shopu:

Gastrolipid

 


 

© SALVEA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Shop + CMS by
Gramonet
WebDesign by
Heaven Design