Oralcin pro ústní hygienu

Prvním příznakem onemocnění dásní je krvácení při čistění zubů. Tomuto krvácení předchází zarudnutí, otékání, dásně jsou citlivější, cítíme zápach z úst. Další varovné signály jsou ty, že kousací plocha zubu není jemná, ale vyskytují se hrboly, brázdy, a tím se dásně stahují a odkrývají kořeny zubů. Žluté zabarvení kolem dásně naznačuje, že je obnažen kořen následkem ustupujících dásní. Dalším rizikem jsou staré korunky, které nepřiléhají a tím se do kořenového prostoru dostávají bakterie a cukry. Tím, že je vytvořen v dásních zánět, trombocyty naplní lůžko dásní a odkryjí kořen. Tím, že je odkrytý kořen, se okamžitě bakterie a cukry dostanou pod dásně. Bakterie, které způsobují odkrytí dásní a jejich poškození, jsou tzv. P.gingiva a mají různé stupně agresivity. Tyto P.gingiva často nakazí i několik členů rodiny a je potvrzeno, že minimálně 75 % z nich mají v ústech stejné druhy. Tyto bakterie se přenášejí častým líbáním, sdílením společného nádobí a používání jednoho zubního kartáčku. Abyste se nenakazili, závisí nejen na druhu a rozsahu kontaktu, agresivitě příslušného druhu, hladiny vaší odolnosti, ale, a to je nejdůležitější, zda máte vytvořeny kapsy v dásních, ve kterých se mohou tyto organizmy usídlit a rozmnožit. P.gingiva a jiné ústní patogeny v zubním plaku mohou vyústit v další komplikace, které se nemusejí týkat ústní dutiny. Když si čistíte zuby, některé z těchto bakterií přestupují do krve, kde způsobují shlukování krevních destiček. Když toto shlukování postihne koronární tepny, může způsobit vznik trombu. Toto periodontální onemocnění v pozdním stadiu může vyžadovat chirurgické výkony na dásních. Ustupující dásně a jejich následná infekce může být potlačena tzv. antibakteriálními látkami, které odstraňují v dásních infekci. Tyto látky svými vlastnostmi nejdříve snižují hladinu trombocytů, následně se dásně zpět vracejí ke kořenu zubu a postupně odstraňují bakterie. Jsou to tzv. polyfenoly a proantokyanidy, které svými antibakteriálními účinky pomáhají léčit dásně, zastavují krvácení a postupně pomáhají zregenerovat cévní kanálky, zpevňují stěny cév, udržují správnou hladinu vápníku v zubní sklovině a nedovolí narušovat nebo odebírat fosfor.
Výrobek Oraclin splňuje všechny tyto vlastnosti s tím, že polyfenoly obsažené v Oraclinu jsou zastoupeny Pycnogenolem, který je vyráběn z čisté kůry borovice Pinus Maritima z Biskajského zálivu. Dále Oraclin obsahuje složku z Gingko biloby, která až čtyřnásobně zvyšuje účinky Pycnogenolu. Oraclin tím, že má v sobě antioxidační látky, pomáhá potlačovat tvořící se afty v ústní dutině a neutralizuje angíny způsobené virovým onemocněním.

Oraclin je unikátní výrobek, který spojuje tři základní funkce:

  • Zabraňuje vzniku paradontií.
  • Zabraňuje vzniku plaků a tím nedovolí vzniknout periodontálnímu onemocnění, nedovolí množit bakterie.
  • Zabraňuje vzniku aftů a polypů a v neposlední řadě je vynikajícím přípravkem při vzniku angín.

Použití:

  • Při paradontiích 3x denně vystříkat horní i spodní dásně.
  • Při vznikající angíně, škrábání v krku - okamžitě vystříkat zadní část dutiny. Aplikovat 4x až 5x denně, úleva nastane do 24 hodin.
  • Pro zabránění vzniku bakteriálního množení vystříkat ústní dutinu 1x až 2x denně.

 

Hledejte výrobek Oralcin našem e-shopu:

Oralcin

 


 

© SALVEA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Shop + CMS by
Gramonet
WebDesign by
Heaven Design